قیمت پرده توری آهنربایی با کیفیت و ارزان در پلاست! 🔥

[rank_math_breadcrumb]
قیمت پرده توری آهنربایی اصل

پرده آهنربایی از جدید ترین انواع پرده های توری هستند که برای جلوگیری از ورود حشرات استفاده میشوند. کاربرد پرده های توری آهنربایی بسیار وسیع است. این پرده ها  نسبت به مدل های قدیمی پرده های توری مزیت های بسیار بیشتری و همچنین کارایی بسیار مناسب تری نیز دارند .پرده های توری مغناطیسی محصولاتی برای جلوگیری از ورود حشرات مزاحم به داخل منزل و هر مکان دیگری هستند که استفاده از آن ها دارای فواید بسیار زیادی است. علاوه بر مزیت های بسیاری که دارند نمونه ایرانی این پرده ها دارای قیمت بسیار به صرفه تری نسبت به نمونه خارجی آن دارد. درپلاست یک شرکت تولید کننده انواع پرده و درب توری آهنربایی است. قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست نسبت به سایر رقبای آن بسیار مناسب و به صرفه است. اگر قصد خرید پرده توری آهنربایی را دارید پیشنهاد ما به شما پرده آهنربایی درپلاست است.

پرده توری آهنربایی درپلاست

درب یا پرده توری مغناطیسی درپلاست محصولی جهت جلوگیری از ورود حشرات مزاحم مانند پشه و مگس به منازل و مغازه ها می باشد که در جلوی ورودی ساختمان ها ، فروشگاه ها و غیره نصب می گردد و نقطه قوت مهم آن این است که بعد از ورود یا خروج افراد به طور خودکار و اتوماتیک توسط آهنرباها و مگنت های قوی موجود روی خود به سرعت بسته می شود.قیمت پرده توری آهنرباییهنگام بودن در منزل در فصل بهار و تابستان برای استفاده از طبیعت داخل حیاط و وزش باد به منزل نیاز داریم که درب حیاط و بالکن را باز کنیم. اما عمده مشکلی که وجود دارد امکان ورود حشرات موزی مانند مگس ، پشه ، سوسک و … به منزل هست. برای رفع این موضوع نیاز به وسیله ای داریم که بتواند جلوی ورود این حشرات را بگیرد. برای این منظور درب هایی تولید شد که با نصب آن هیچگونه مشکلی پیش نمی آید. درب هایی تولید شد به نام درب توری حشرات که چهارچوب آن را از چوب می ساختند و الباقی قسمت های آن را از توری های فلزی نصب می کردند و به چهارچوب درب منزل متصل میشد. عمده مشکلی که این محصولات داشتند زمانی بود که هنگام شست و شوی حیاط و بالکن این چوب ها خیس میشدند و به مرور زمان از بین می رفتند. اما با گذشت زمان وسایلی تولید شد که جایگزین آن ها گردید. درب توری مغناطیسی دارای شبکه های ریز است که مانع ورود حشرات می گردد. بعد از ورود و خروج از این درب توری زیبا توسط آهنرباهایی که به لبه آن متصل است به راحتی خود را جذب می کنند و به هم می چسبند. قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست نسبت به سایر  قبای آن بسیار به صرفه تر است.

مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست

نصب آسان سریع: اولین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست نسب سریع و آسان آن است.همان گونه که می دانید نصب پرده یک کار بسیار پر زحمت است. اما نصب پرده توری مغناطیسی کاری بسیار ساده است که در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد. هنگام نصب پرده توری مغناطیسی شما نیاز به هیچ چیز اضافه ای ندارید زیرا نصب این پرده ها به وسیله چسبی انجام میگیرد که برروی خود پرده از قبل وجود دارد و شما کافیست که آن ها را بچسبانید.

ورود هوای تازه به داخل اتاق: دومین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست ورورد هوای تازه به داخل اتاق است.پرده ههای پارچه ای و یا مشمایی و یا پلاستیکی امکان ورود هوای تازه به داخل اتاق را بسیار سخت میکنند. اما پرده توری مغناطیسی به راحتی هوا را به داخل خانه و یا محل کار شما منتقل میکند.

طراحی مدرن و زیبا:  سومین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی طراحی مدرن و زیبای آن است.پرده توری مغناطیسی دارای طراحی بسیار ساده و در عین حال زیبایی است که شما میتوانید از آن برای هرجایی استفاده کنید که پرده پلاستیک آهنربایی هم این قابلیت را دارد.

بدون آسیب به چارچوب در: چهارمین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست امکان نصب آسان و آسیب نرساندن به چهارچوب در است.هنگام نصب پرده ، شما نیاز به چوب پرده دارید ولی پرده توری مغناطیسی همان طور که در موارد بالا نیز گفتیم نیاز به هیچ چیزی ندارد و تنها با چسب برروی پرده نصب میشود و نیازی به آسیب زدن به دیوار و یا چارچوب در نخواهید داشت.

شبکه توری ریز و مانع حشرات ریز: پنجمین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست جلوگیری از ورود حشرات به داخل منزل است. شبکه های توری ریز این توری ها امکان ورود ریز ترین حشرات را نیز از بین میبرد و شما میتوانید با خیالی آسوده از هوای تازه بیرون بدون نگرانی از ورود حشرات مزاحم لذت ببرید.

مقاوم در برابر وزش باد:  ششمین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست مقاوم بودن در برابر وزش باد است. پرده توری مغناطیسی به دلیل داشتن آهنربا در قسمت میانی پرده دیگر مانند پرده های پارچه ای در هنگام وزش باد تکان نمیخورد. پس هنگام استفاده از آن خیالتان راحت است که هیچ بادی آن را تکان نخواهد داد.

بسته شدن خودکار بدون نیاز به دست: هفتمین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی درپلاست و یکی از مهم ترین و بهترین مزیت های پرده توری مغناطیسی است که آن را از پرده های دیگر متمایز میکند. هنگام ورود و خروج دیگر نیازی نیست همیشه نگران بسته شدن پرده باشید زیرا پس از هر عبور و مرور این پرده به صورت خودکار و بدون نیاز به دست توسط آهنربا های موجود در قسمت میانی آن بسته خواهد شد.

عبور و مرور آسان: آخرین مورد از مزایای پرده توری مغناطیسی عبور و مرور آسان هواست. با توجه به موارد بالا عبور و مرور آسان نیز از جمله مزایای پرده توری مغناطیسی است.

قیمت به صرفه: قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست بسیار به صرفه است و این نکته باعث محبوبیت بیشتر این محصول نسب به نمونه های خارجی ان شده است.

قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست

این محصول نیز همانند تمام محصولاتی که هرروزه توسط فروشندگان به مردم عرضه میشوند دارای دو نمونه ایرانی و خارجی است. برعکس تصور اکثر مردم که اجناس خارجی دارای کیفیت بهتری نسبت به اجناس ایرانی هستند باید به شما بگوییم که توری آهنربایی ایرانی در مقایسه با نمونه خارجی آن دارای کیفیت بسیار بهتری است. زیرا پرده های توری آهنربایی خارجی موجود در بازار اکثرا تولید چین هستند و از کیفیت مطلوبی برخوردار نیستند اما پرده توری آهنربایی ایرانی از نظر ظاهر دقیقا مشابه نمونه خارجی آن است اما با مواد اولیه بهتری تهیه و ساخته شده است که آن را نسبت به نمونه خارجی ان متمایز میکند. شرکت های بسیار زیادی وجود دارند که پرده توری آهنربایی ایرانی تولید میکنند که از نظر کیفیت در سطح بالایی قرار دارند. یکی از این شرکت ها درپلاست است. درپلاست یکی از شرکت های تولید کننده پرده توری آهنربایی ایرانی است که این پرده هارا از بهترین مواد اولیه و مرغوب ترین جنس پرده توری می سازد. قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست بسیار به صرفه است.

در هنگام مقایسه قیمت پرده توری آهنربایی ایرانی و خارجی مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که قیمت پرده توری آهنربایی به دلیل عبور از گمرک و پیمودن راه از کشور تولید کننده تا کشور ما نسبت به نمونه ایرانی آن بیشتر است.. حتی امکان دارد که مواد اولیه استفاده شده در آن نسبت به نمونه ایرانی آن دارای کیفیت کمتری باشد اما به دلیل عبور از گمرک و غیره با قیمت بالاتری عرضه میشود و ممکن است شما را به اشتباه بیندازد که چون قیمت پرده توری آهنربایی خارجی گران تر است دارای کیفیت بهتری نیز است.

پس قیمت پرده توری آهنربایی ایرانی در مقایسه با نمونه خارجی آن بسیار کمتر است. همچنین قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست نسبت به سایر رقبای آن پایین تر و محصول با کیفیت تری را به شما مشتریان محترم ارائه میکنند. شما میتوانید قیمت پرده توری اهنربایی درپلاست را در داخل سایت ما مشاهده کنید.

قیمت پرده توری آهنربایی

خدمات شرکت تولیده پرده توری آهنربایی درپلاست

شرکت تولیدی پرده های مغناطیسی و برودتی دُر پلاست دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر رقبای خود میباشد که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم:

  • از ویژگی های منحصر به فرد درپلاست میتوان به ضمانت شش ماهه تمام محصولات آن اشاره کرد. چنان چه شما محصولی از درپلاست بخرید این شرکت تا شش ماه محصول خود را ضمانت کرده و در صورت خرابی میتوانید با پشتیبانی ما در میان گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.
  • ما در شرکت درپلاست به صورت شبانه روز و 24 ساعته پاسخ گوی سوالات،نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز میباشیم. همچنین پشتیبانی ما نیز به صورت 24 ساعته پاسخ گوی نیاز های شما مشتریان محترم میباشد.
  • قیمت پرده توری آهنربایی درپلاست نسبت به نمونه ی خارجی این محصول بسیار کمتر و دارای کیفیت بیشتری نسبت به سایر رقبای آن است.

شما میتوانید محصولات درپلاست را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب و کیفیتی عالی از سایت ما دریافت کنید. زمانی که شما به صورت مستقیم از ما خرید میکنید، محصولات مارا با قیمتی مناسب و ضمانت شش ماهه و همچنین پشتیبانی 24 ساعته دریافت میکنید.

3.6/5 - (7 امتیاز)