نحوه تشخیص درب توری آهنربایی اصل از فیک (تقلبی)!

[rank_math_breadcrumb]
خرید درب توری آهنربایی اصل و ارزان

حتما برای شما هم پیش آمده است که در فصل های بهار و تابستان که دوست دارید از هوای خوب بیرون بهره ببرید به ناگاه مگس مزاحمی وارد خانه شده است. یا از حضور دائمی حشره های موذی مانند پشه ها، مورچه ها، سوسک ها  و غیره در خانه تان وقتی درب ها باز هستند کلافه شده اید. نگران نباشید به کمک درب توری آهنربایی اصل دیگر می توانید بدون دغدغه ی مگس و حشره های مزاحم غیره از هوای مطبوع بهاری بهره مند شده و لذت ببرید. در صورتی که تمایل به تهیه ی پرده مغناطیسی  یا درب توری آهنربایی اصل که به نام درب توری مگنتیک هم شناخته می شود دارید می توانید از خدمات سایت در پلاست استفاده کنید.

آشنایی با درب توری آهنربایی اصل

یکی از روش هایی که می توانید از ورود حشره های موذی و آزاردهنده ی داخل خانه ی خود جلوگیری کنید استفاده از درب توری آهنربایی اصل است. به طور کلی این درب ها از توری های فایبرگلاس یا همان الیاف شیشه ساخته می شود که از نظر سطح کیفی بسیار عالی بوده و در ساخت آنها بهترین نوع موجود فایبرگلاس مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید درب توری آهنربایی اصل

دو طرف این درب به کمک آهنربا هایی که بر روی دو لت درب تعبیه شده اند به یکدیگر متصل می شوند و از ورود انواع و اقسام حشره ها و جانوران ممانعت به عمل میاورند. آهنربای به کار رفته در ساخت این درب توری مگنتیک بسیار باکیفیت بوده و از بهترین انواع موجود در بازار است. از این درب ها و حتی انواع پرده توری مغناطیسی می توان برای فروشگاه ها نیز استفاده نمود و از مزیت های آنها بهره مند شد. هنگامی که فردی از این درب ها عبور می کند آهنرباهایی که بر روی دو طرف درب قرار دارند به شکلی اتوماتیک به یکدیگر نزدیک شده و درب بسته می شود.لذا دیگر لازم نیست نگران بسته شدن درها پشت سر خود باشید و خیلی راحت و بدون دغدغه می توانید از آنها عبور کرده و بسته شدن را به خودشان بسپارید.

مشخصه های درب توری مگنتیک اصل چیست؟

یکی از وسیله هایی که می توانید برای راحتی هرچه بیشتر خود چه در خانه، چه در محل کار و حتی در مغازه ها وفروشگاه ها از آن بهره ببرید درب توری مگنتیک یا همان درب توری آهنربایی اصل است. اما این درها چه مشخصه هایی دارند؟ نخست اینکه این درب ها یا به نوعی پرده ها را می توان هوشمند تلقی کرد. چرا که در ساختار خود از یک سازوکار مغناطیسی استفاده می کنند و پس از عبور افراد به صورت کاملا خودکار بسته می شوند. این مکانیزم مغناطیسی موجود در این پرده توری مغناطیسی یا درب های مگنتیک به کمک چند عدد آهنربا که بسیار قوی هستند فراهم آورده می شود. فرد قادر بدون این که حس کند به مانعی برخورد کرده از این درب ها رد شود و آنها نیز به ساده ترین شکل ممکن برای وی باز می شوند و سپس خیلی راحت به صورتی کاملا خودکار به کمک مکانیزم مغناطیسی موجود، درب پشت سر فرد بسته خواهد شد و اجازه ی ورود حشره ها و جانداران موذی را به درون محل مورد نظر نخواهد داد. عبور از این درب های توری که از نوع آهنربایی هستند برای کودکان و حتی برای حیوانات خانگی مانند سگ ها و گربه ها نیز بسیار راحت بوده و آنها هم می توانند بدون هیچ مشکلی از این توری ها عبور کنند.

سایر ویژگی های درب های توری مگنتیک اصل کدام هستند؟

علاوه بر مشخصه های گفته شده در قسمت قبل ویژگی های دیگری هم برای این درب توری آهنربایی اصل وجود دارند که به شرح زیر هستند:

1. در طراحی این پرده های توری آویزهایی با وزن بالا در نظر گرفته شده است. حتما می پرسید چرا؟ این آویزها بیشتر برای این هستند که اگر بادهای شدیدی بوزد پروده را در برابر آنها حفظ نموده و نتواند آن را باز و بسته کند.

. هنگامی که این درب های مغناطیسی را نصب میکنید تحت هیچ شرایطی به چارچوب درب مورد نظر در محل شما هیچ آسیبی وارد نمی شود.

درب توری آهنربایی اصل و انواع آن

  1. این درب توری آهنربایی اصل را می توانید بر روی هر نوع چارچوبی که دوست دارید و در منزلتان موجود است نصب کنید. فرقی نمی کند چارچوب درب شما فلزی باشد یا چوبی و هر جنس دیگری، این پرده های توری مغناطیسی به وسیله ی چسب های قوی خود به راحتی به چارچوب مورد نظر چسبیده و رها نیز نخواهند شد. عموما چسب های مورد استفاده برای چسباندن این پرده ها از نوع پرزدار هستند و برای نوع دیگر این پرده ها میتوان پرده پلاستیکی مغناطیسی را در نظر گرفت.

مزیت های استفاده از درب توری مگنتیک یا پرده ی توری مغناطیسی چیست؟

استفاده از هر محصولی قطعا دارای حسن ها و مزیت های منحصر بفرد خود است که سبب شده است تا کاربران از آنها بهره ببرند و رضایت داشته باشند. برای درب توری آهنربایی اصل نیز مزیت هایی وجود دارند که به شرح زیر هستند:

  1. نخست این که این پرده ها یا همان درهای مغناطیسی با توجه به این که از فایبرگلاس ساخته شده اند از نظر وزنی بسیار سبک هستند. لذا می توان آنها را جایگزین بسیار مناسبی برای حفاظ های توری قدیمی به شمار آورد که به نسبت سنگین بوده و حتی زیبایی خاصی نیز نداشتند.
  2. از نظر شکل ظاهری این درب ها بسیار زیبا و شیک طراحی شده اند و می توان از آنها به عنوان یک المان تزیینی در منزل یا فروشگاه و غیره استفاده کرد. همچنین با توجه به شکل جذابی که این پرده ها دارند می توانند شکل ظاهری منل شما و نیز نحوه ی دکور کردن آن را زیباتر کرده و خانه تان را جذاب و چشم نواز تر جلوه دهند.
  3. این پرده های قابل شستشو هستند و خیلی راحت می توانید هر زمان که خواستید آنها را شسته و مثل روز اول نو تحویل بگیرید و مجددا از آنها استفاده کنید.

سایر مزیت هایی که برای درب های توری مغناطیسی موجود هستند کدام است؟

در قسمت قبلی به تعدادی از مزیت های درب توری آهنربایی اصل پرداختیم. در این قسمت نیز به سایر این مزیت ها می پردازیم که به شرح زیر هستند:

  1. این پرده های توری حشرات می توانند در محل مورد نظر همانند یک فیلتر و یا عایق عمل نموده و از ورود آشغال، حشره های موذی، جانوران خطرناک و سایر مواردی از این دست به محل مورد نظر جلوگیری کنند.
  2. یکی از مهمترین مزیت هایی که می توان برای درب توری آهنربایی اصل در نظر داشت این است که این درب ها خیلی راحت و بدون به وجود امدن هیچ مشکلی نصب می شوند و نیازی به نصاب و دردسرهای آن ندارند. برای نصب کردن این پرده ها تنها لازم است چسبک های قوی و باکیفیت آن را به درب مورد نظر بچسبانید و به همین سادگی توری را نصب نموده و از وجود آن در منزل خود بهره و لذت کافی و وافی را ببرید.

اگر دوست دارید تا از مزیت های مذکور برای درب توری آهنربایی اصل بهره مند شوید می توانید از خدمات موجود در سایت در پلاست بهره بگیرید و برای سفارش اقدام کنید.

ویژگی های درب توری آهنربایی اصل

چگونه می توان درب توری آهنربایی اصل را از نوع تقلبی آن تشخیص داد؟

یکی از دغدغه هایی که افراد هنگام خرید هر محصولی خصوصا محصولاتی که به صورت اینترنتی به فروش می رسد دارند این است که آیا آنچه که در فکر خرید آن هستند اصل است؟ یا ممکن است نمونه ی تقلبی محصول مورد نظر بوده و به نوعی فقط اتلاف هزینه باشد. این مسئله چیزی است که در خرید درب توری آهنربایی اصل نیز وجود داشته و با توجه به این که این درب ها از نوع توری هستند و در عین حال هم با مغناطیس کار می کنند لازم است تا حتما نوع اصل آنها خریداری شود تا به خوبی کار کرده و ما را دچار مشکل نکنند. انواع اصل این درب های توری دارای آهنربا هایی هستند که به پرده پرس شده اند و از آن جدا نیستند. اما در انواع تقلبی و فیک این درب ها آهنرباهایی که برای پرده ی مورد نظر وجود داشته و در بسته بندی با ان ارائه می شود به آن متصل و فیکس نشده است. بلکه کاملا مجزا و در داخل پکیج مورد نظر قرار داشته و خود خریدار می بایست این آهنرباها را به پرده ی خریداری شده بچسباند. پس در صورتی که در هنگام خرید با چنین چیزی مواجه شدید قطع به یقین بدانید که محصول خریداری شده فیک است. همچنین برای خریدهای آنلاین هم بهتر است علاوه بر اینکه از مراجع معتبر خرید خود را انجام می دهید هنگام خرید از فروشنده ی مورد نظر در مورد این موضوع پرسیده و اطلاعات لازم را کسب کنید.

نتیجه گیری

یکی از مشکل هایی که افراد در فصل های گرم و خصوصا در منطقه های گرمسیری در اکثر اوقات با آن روبرو هستند حشره های مزاحم است که اجازه نمی دهند فرد از هوای خوب و مطبوع بیرون بهره مند شود. اما راه حل چیست؟ استفاده از درب توری آهنربایی اصل می تواند کمک بزرگی در این زمینه به شما کرده و اسباب راحتی تان را فراهم آورد. برای خرید می توانید از مراجع معتبر نظیر در پلاست اقدام کرده و از اصل بودن آن مطمئن باشید.

5/5 - (1 امتیاز)