آیا مشخصات درب توری مغناطیسی را می دانید؟ ✔️

[rank_math_breadcrumb]
مشخصات درب توری مغناطیسی که دانستن آنها کمک میکند

آیا می دانید مشخصات درب توری مغناطیسی چیست؟

با ما همراه باشید تا در خصوص مشخصات درب توری مغناطیسی و مزیت های متعدد آنها اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم. این پرده های آهنربایی که در ابعاد و اندازه های متعددی در بازار موجود هستند از راندمان بسیار بالای در مصارف مختلف برخوردار هستند.

معرفی درب توری مغناطیسی

در زمان حضور در منزل در فصول بهار و تابستان جهت بهره مندی از طبیعت نمای بیرونی حیاط و همچنین وزش باد به بخش داخلی منزل احتیاج است که درب های بالکن و حیاط را بطور کامل باز نمایم. اما مشکل کلی که در این راستا وجود دارد احتمال ورود حشرات موزی همچون سوسک، مگس، پشه و سایر حشرات دیگر به فضای منزل است. به منظور برطرف کردن این مسئله به ابزاری احتیاج داریم که بتوانیم از این طریق از ورود حشرات به داخل منزل خودداری نمایم. جهت این امر سازندگان اقدام به تولید درب های نموده اند که با استفاده از آنها شما دیگر با هیچ مشکلی همراه نخواهید بود.

درب های ساخته شده که بنام درب های توری حشرات شناخته شده اند دارای چهارچوب چوبی بوده و باقیمانده ی بخش های دیگر این درب ها از توری های فلزی نیز تشکیل شده است که به چهارچوب اصلی درب منزل وصل می شود. مشکل کلی که این محصول کاربردی دارد زمانی است که در حین شستن حیاط منزل و یا بالکن چوب ها کاملاً خیس شده و بتدریج از بین می روند. اما با پیشرفت علم و تکنولوژی سازندگان و تولیدکنندگان سعی کرده اند وسایلی را تولید نمایند که جایگزین مناسبی برای درب های توری مغناطیسی باشد.

مشخصات درب توری مغناطیسی

یکی از رایج ترین مشخصات درب توری مغناطیسی   ابعاد ( 90 * 210) سانتی متری و جنس توری مقاوم آن است. این درب توری مغناطیسی از هجده عدد آهنربا و همچنین شانزده عدد پرز که دور تا دور آن قرار دارد تشکیل شده است که این امر سبب گردیده به آسانی به کادر اصلی درب متصل گردد. بطور کلی تولید کنندگان جهت ساخت این درب های مغناطیسی از شبکه های ریزی استفاده کرده اند که این امر از ورود حشرات به بخش داخلی منزل جلوگیری می نماید. به این ترتیب بعد از داخل و یا خارج شدن از این پرده های توری وسیله ی آهنربا هایی است که سازندگان به بخش دو طرف این لبه ها متصل کرده است که به آسانی جذب هم می شوند و سپس بهم می چسبند. یکی دیگر از مشخصات درب توری مغناطیسی فوق را میتوان به این موضوع اشاره کرد که تولیدکنندگان جهت طراحی آن از آویزهای سنگینی استفاده کرده اند که در مقابل باد و یا طوفان مستحکم و مقاوم بوده و در نتیجه به هیچ عنوان تکان نمی خورند.

مشخصات و جزئیات درب توری مغناطیسی در پلاست

همانطور که اشاره کردیم این درب ها گزینه ی مناسبی جهت کاربرد در مناطق جنوبی و یا گرمسیر کشورمان هستند. از اصلی ترین مشخصه های این درب های مغناطیسی تردد راحت و آسان افراد است به این صورت که فرد بدون احتیاج به دست میتواند به راحتی از این درب های ورودی عبور نمایند. نصب و طراحی این سری از درب های مغناطیسی به هیچ وجه مشکلی را در رفت و آمد حیوانات خانگی و یا کودکان ایجاد نمی نماید و فوراً بعد از تردد درب بسته میشود. سازندگانی که در تهیه و ساخت درب های توری مغناطیسی از دانش و علم روز دنیا و همچنین مواد اولیه با کیفیت و مرغوب در فن آوری این محصولات استفاده می نمایند توانسته اند رضایت مشتریان را به خود جلب نمایند و جزء بهترین درب های مغناطیسی شناخته شوند.

مشخصات درب توری مغناطیسی که باید بدانیم

یکی از مشخصات درب توری مغناطیسی بهره مندی از توری فایبرگلاس ترک به وسیله ی مگنت های محکم و قوی خارجی از ویژگی های دیگر این سری از درب های مغناطیسی به شمار می آید. یکی دیگر از مشخصات درب توری مغناطیسی را میتوان به رفت و آمد راحت و تهویه مطلوب ساختمان عاری از باز و یا بسته نمودن پنجره ها و همچنین درب ها فاقد از ورود هرگونه حشرات موذی به محیط داخلی منزل و یا مغازه اشاره کرد. بطور کلی مگنت های که در راستای این درب ها به کار برده شده است نوعی انتخاب مدبرانه در تعبیه این سری از محصولات کاربردی است به علت این که بلافاصله بعد از تردد بصورت خودکار بسته میشود. این سری از پرده های توری آهنربایی دارای ظاهری زیبا و شکلی هستند که این امر سبب می گردد نمای ورودی فرم زیبا و منحصر به فردی را به خود بگیرد. تولیدکنندگان این سری از محصولات سعی کرده اند که از ابعاد استاندارد متعددی برای تولید و ساخت این ابزارهای کاربردی استفاده نمایند.

خرید اینترنتی درهای توری مغناطیسی

شما با مراجعه به فروشگاه های اینترنتی و مشاهده مشخصات درب توری مغناطیسی در ابعاد و اندازه های متعدد می توانید بهترین و مناسب ترین خرید را انجام دهید. برخی از این فروشگاه ها جهت رفاه حال مشتریان خود ضمانت بی قید و شرط و همچنین برگشت کالا را نیز در نظر گرفته اند. از مزیت های این سری از خریدهای اینترنتی میتوان به:

1)    فروش کلی محصولات 2) ضمانت برگشت هفت روزه 3) نظارت کیفی کالا 4) ارسال رایگان محصولات

اشاره کرد. از مهمترین فواید خرید اینترنتی در خصوص درب های توری مغناطیسی مقایسه این محصول با سایر برندهای دیگر است.

مزیت های استفاده از درب توری مگنتیک

علاوه بر مشخصات درب توری مغناطیسی می توان به فواید و مزایای متعدد این سری از محصولات اشاره کرد که عبارتند از:

 •   در اکثر فروشگاه های بزرگ بکارگیری از درب های لولایی و همچنین ثابت به دلیل تردد زیاد کمی سخت بوده است به همین منظور بهره مندی از پرده های توری آهنربایی بهترین انتخاب جهت رفع این مشکل به حساب می آید.
 •   امروزه انواع متنوعی از درب های توری خارجی و ایرانی در اختیار مصرف کنندگان قرار دارد که برند دُر پلاست به عنوان یکی از برندهای مطرح موفق ایرانی در فن آوری انواع درب های مگنتیک است که توانسته است کیفیت بالا و همچنین قابل مقایسه با برندهای خارجی در تولید را داشته باشد.
 •   یکی از مزیت های این سری از درب های توری را میتوان به کیفیت و همچنین انعطاف پذیری بالای آنها اشاره کرد.
 •     در زمان نصب درب های توری مگنتیک بایستی به ارتفاع آنها توجه نماییم  به علت اینکه در صورتی که این درب ها به طور دقیق و صحیح نصب نشوند و با سطح زمین فاصله ی مناسب نداشته باشند به آسانی حشرات موذی به بخش درونی نفوذ پیدا می کنند.
 •   یکی از اصلی ترین مزیت های درب های توری مغناطیسی را بایستی به قابلیت تردد راحت آنها متذکر شد که به علت شکاف های دقیق و همچنین حساب شده و علاوه براین مگنت های بکار برده در توری های مگنتیک در ساخت این درب ها سبب خاص تر شدن این محصولات شده است که پرده های پلاستیکی مغناطیسی هم این مزیت را دارند.
 •   درب های تولید برند در پلاست از مرغوب ترین مواد اولیه تهیه و تولید شده است که در برابر رطوبت و همچنین حرارت استحکام و مقاومت بسیاری را داراست که یکی دیگر از مشخصات درب توری مغناطیسی به حساب می آید.

کلیه موارد ذکر شده از مزیت ها و مشخصات درب توری مغناطیسی مگنتیک است که شما می توانید جهت مصارف متعدد از آن استفاده نماید.

مشخصات درب توری مغناطیسی

عوامل تاثیرگذار در هزینه درب های توری مغناطیسی

در ادامه مشخصات درب توری مغناطیسی لازم است که در خصوص عوامل تاثیرگذار در هزینه این سری از دربهای کاربردی اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم که عبارتند از:

 •   مرغوبیت بسیار زیاد و همچنین مستحکم جنس توری های این سری از درب های مغناطیسی یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه درب مغناطیسی به شمار می آید.
 •   بهره مندی از آهنرباهای مستحکم تر و بیشتر از مشخصات درب توری مغناطیسی است که در هزینه این درها تاثیرگذار است.
 •   بکارگیری نوار دوزی وزین تر جهت بالا بردن ایستایی نیز از عوامل تاثیرگذار در هزینه درب های توری مغناطیسی به حساب می آید.
 •   استفاده از چسب های لبه پهن در بخش فوقانی پرده علاوه بر مشخصات درب توری مغناطیسی از عوامل اثرگذار در هزینه این سری از دربها محسوب می شود.
 •   یکی از عوامل تاثیرگذار در هزینه درب های مغناطیسی را میتوان به چسب دو طرف مادگی و همچنین نر مستحکم در آنها اشاره کرد.
 •   یکی از مهمترین و اثرگذارترین عوامل تاثیرگذار در هزینه دربهای توری مگنتیک را به ابعاد و همچنین اندازه های متعدد آنها بایستی متذکر شد.

کلیه موارد ذکر شده علاوه بر مشخصات درب توری مغناطیسی از عوامل تاثیرگذار در هزینه درب های توری مغناطیسی به حساب می آید.

ابعاد مختلف درب ها و پنجره های توری مغناطیسی

همانطور که توضیح دادیم سازندگان برای ساخت و تولید این سری از درب های مغناطیسی از ابعاد متعددی استفاده کرده اند مانند ( 230*120)، (230*80)، ( 230*180)، (230*100)، (230*90) و همچنین برای ابعاد مخصوص پنجره ها از (90*200)، (500*140)، (210*90)،(100*210)، (180*210)، (200*210) نیز استفاده کرده اند و آنها را در اختیار مشتریان خود قرار داده اند.

چکیده مطالب

با پیشرفت تکنولوژی در عرصه محصولات درب های توری مغناطیسی تولیدکنندگان سعی کرده اند از امکانات و مشخصات درب توری مغناطیسی منحصر به فردی برای ساخت این سری از درب ها استفاده نمایند تا از این طریق از ورود حشرات موذی به فضای داخلی منزل و یا فروشگاه و علاوه براین تردد آسان را برای مشتریان فراهم سازند.

4.5/5 - (2 امتیاز)