خرید پرده توری مغناطیسی در مشهد! (اصل + ضمانت) ✔️

[rank_math_breadcrumb]
پرده توری مغناطیسی در مشهد

با وارد شدن به فصل بهار هوای تازه ای در رگ های شهر جریان پیدا کرده است. چند روز پیش که درب تراس منزلمان را برای استفاده از این هوای دل انگیز بهار باز کرده بودم، متوجه حضور پشه های مزاحم در خانه شدم. از طرفی هم دوست نداشتم خودم را از هوای پاک و لطیف بهاری محروم کنم و برای همین به فکر چاره افتادم. تنها راه حل خوب و هوشمندانه ای که به فکرم رسید خرید پرده توری مغناطیسی در مشهد بود. اما این پرده ها چه ویژگی دارند که تا به این حد برای دفع حشرات مزاحم مفید هستند؟ در ادامه ی این مطلب با در پلاست همراه باشید تا با ذکر ویژگی های پرده توری مغناطیسی در مشهد شما را برای خرید آن راهنمایی کنم.

توضیحی مختصر در مورد پرده توری مغناطیسی در مشهد یا پرده توری مگنتیک

به پرده توری مغناطیسی در مشهد پرده توری مگنتیک یا پرده توری آهنربایی هم گفته می شود. مقصود از مگنتیک همان اهنربایی بوده و به این مفهوم است که این پرده ها ز خاصیت مغناطیسی یا آهنربایی در ساختار خود بهره می برند.این پرده از نوعی تور با ویژگی هایی خاص ساخته شده که به دو قسمت تقسیم می شود. یعنی در قسمت میانی آن به صورت عمودی شکافی وجود دارد که دو طرف پرده توری آهنربایی را از هم جدا می کند. بر روی لبه های این تورها نیز تعدادی آهنربا از جنس به شدت مرغوب قرار گرفته اند که به محض نزدیک شدن به هم یکدیگر را می ربایند. عملکرد این پرده توری مگنتیک هم به این صورت است که وقتی یک فرد از آن عبور می کند آهنربا ها از هم جدا شده و پس از این که فرد رد شد دوباره به علت نیروی مغناطیسی و ربایشی که میان آهنرباها وجود دارد آنها یکدیگر را جذب کرده و بلافاصله و بدون فوت وقت پرده بسته می شود. به همین علت هم حشرات مزاحم نظیر پشه ها فرصت ورود به منزل را پیدا نمی کنند. از طرفی هم با توجه به این که این پرده ها توری هستند هوا آزادانه جریان پیدا کرده و شما می توانید از آن استفاده کنید. اگر به خاطر داشته باشید در زمان های قدیم افراد اقدام به نصب توری روی درب ها و پنجره های خود می گردند. حتی بعضی ها درب های توری که چارچوب های آهنی و یا چوبی داشت خریداری می کردند. اما امروزه به کمک این پرده توری آهنربایی کارها راحت تر شده و لزومی به استفاده از امکانات قدیمی نیست.

پرده توری مغناطیسی در مشهد

پرده توری مگنتیک دارای چه ویژگی هایی است؟

هر فردی زمانی که می خواهد کالایی را خریداری کند در مرحله ی نخست به دنبال ویژگی های آن و مزیت هایی است که از خرید این کالا نصیب وی خواهد شد. به طور کلی می توان ویژگی های زیر را برای خرید پرده توری مغناطیسی در مشهد بیان نمود:

  1. نصب راحت و بدون دردسر
  2. هوا به خوبی در محیط مورد نظر جریان پیدا می کند
  3. شکل ظاهری شکیل و زیبا
  4. سدی محکم در برابر حشره های موذی
  5. مقاوم بودن بالای پرده توری آهنربایی در مقابل عامل های محیطی

در ادامه به بررسی هر یک از این ویژگی ها می پردازیم.

1. نصب راحت و بدون دردسر پرده توری مغناطیسی

نخستین و مهمترین ویژگی که میتوان برای پرده توری مغناطیسی در مشهد به شمار آورد نصب آن است که خیلی راحت و بدون دردسر قابل انجام است. همیشه نصب کردن پرده ها پروسه ی خاص و مشکل خود ار داشته است. اما این موضوع برای پرده توری مگنتیک معنایی ندارد. این پرده ها در پکیج خود تعدادی چسب دارند که خیلی راحت و با پیدا کردن محل آنها می توانید و چسباندان این چسب ها می توانید پرده را نصب کنید. علاوه بر این چسب های مخصوص این پرده ها به هر نوع چارچوبی اعم از چوبی، فلزی و غیره می چسبند و از این بابت هم مشکلی ندارید. همچنین اگر در اندازه گیری ها اشتباهی رخ داد خیلی راحت می توانید چسب را جدا کرده و مجددا در محل درست نصب کنید. علاوه بر این به ابزار و وسیله های خاصی برای نصب احتیاج نبوده و حتی به نیروی کمکی هم هیچ احتیاجی نیست.

خرید پرده توری مغناطیسی در مشهد

2. به کمک پرده توری مغناطیسی هوا به خوبی در محیط مورد نظر جریان پیدا می کند

ویژگی مهم دیگر پرده توری مغناطیسی در مشهد را می توان کمکی که به جریان پیدا کردن هوا در محیط مورد نظر می کند بیان کرد. همانطور که گفتیم این پرده توری حشرات از جنس تور ساخته می شود و خیلی راحت کمک می کند هوا در گردش باشد. البته انواع از پرده های مغناطیسی هم هستند که از جنس پلاستیک های مقاوم بوده و بیشتر برای محافظت محیط از گرما و سرما و گرد و خاک مورد استفاده قرار می گیرند. اجازه دهید برگردیم به پرده توری مگنتیک خودمان و ویژگی تصفیه ی هوای آن. با توجه به توری بودن پرده هوا به راحتی از آن عبور کرده و وارد محیط بسته مان خواهد شد، از طرفی هم حشره ها اجازه ی ورود به محیط را نخواهند داشت. پس شما راحت می توانید از هوایی خنک و دلپذیر و تصفیه شده بدون حضور حشرات موذی بهره ببرید.

3. شکل ظاهری شکیل و زیبا پرده توری آهنربایی

یکی از چیزهایی که باعث شد افراد علاقه ی خود را به استفاده از توری ها یا درب های توری سنتی از دست بدهند ظاهر زمخت و نازیبای آنها بود. اما این پرده توری مغناطیسی در مشهد از نظر شکل ظاهری بسیار زیبا و جذاب بوده و حتی می تواند به منزل شما زیبایی دو چندانی ببخشد. حتی در صورتی که مایل باشید می توانید انواع طرحدار این پرده ها را انتخاب کرده و از زیبایی آنها لذت کافی را ببرید.

4. پرده توری مگنتیک سدی محکم در برابر حشره های موذی

یکی از مهمترین و شاید اصلی ترین ویژگی که برای پرده توری مغناطیسی در مشهد وجود دارد همین مورد است. این پرده به حشره های موذی نظیر پشه، مگس، کک، کنه و غیره و حتی خزندگان مانند مارمولک اجازه ی عبور نداده واز این لحاظ خیال همه ی افراد خانه را راحت می کند. چرا که با امدن فصل گرما یکی از بزرگترین معضلاتی که برخی از خانواده ها با آن روبرو هستند حضور همین مهمان های ناخوانده یعنی حشرات مزاحم است. به کمک این پرده توری مغناطیسی در مشهد دیگر دغدغه ی حضور این حشره ها را در منزل خود نداشته باشید و خیلی راحت و بدون استرس از هوای تازه و آزاد لذت ببرید. عموم افرادی که این پرده توری آهنربایی را خریداری می کنند علت اصلی خود را همین جلوگیری از حضور حشره ها و جانوران مزاحم بیان می کنند.

5. مقاوم بودن بالای پرده توری آهنربایی در مقابل عامل های محیطی

پرده توری مغناطیسی در مشهد همانند پرده های پلاستیکی آهنربایی دارای یک ویژگی منحصر بفرد و بسیار مهم است و ان هم چیزی نیست جز اینکه از جنس فوق العاده ای ساخته می شود. همین جنس عالی و مواد به کار رفته ی مرغوب برای تولید این پرده سبب شده اند تا این پرده توری مگنتیک به خوبی در برابر عامل های محیطی از خود مقاومت نشان دهد. همانطور که میدانید این پرده توری آهنربایی می تواند برای درب تراس ها، درب های ورودی فروشگاه، رستوران ها و غیره مورد استفاده قرار بگیرد. همین امر باعث می شود تا این پرده های مغناطیسی همیشه به گونه ای در برابر عامل های بیرونی نظیر باد، باران، نور خورشید و سایر مواردی از این دست قرار بگیرند. این عامل های محیطی بسیار آسیب رسان هستند و می توانند بر روی هر چیزی اثر گذاشته و آن را خراب کنند. اما پرده ی توری مغناطیسی از مواد اولیه ای ساخته شده است که به خوبی در برابر این عامل های محیطی بیرونی از خود مقاومت نشان داده و معمولا به آسانی دچار آسیب و خرابی و پارگی نخواهد شد. البته ناگفته نماند امکان بروز آسیب وجود دارد ولی درصد آن بسیار پایین است.

پرده توری مغناطیسی در مشهد چیست؟

مزیت های پرده توری مغناطیسی چیست؟

علاوه بر ویژگی هایی که برای پرده توری مغناطیسی ذکر شد مزیت های دیگری هم برای آن وجود دارند. نخست این که این پرده ها را می توان در ابعاد سفارشی و دلخواه تهیه کرد. لذا اگر اندازه ی دربی که شما می خواهید برای آن از این پرده ها استفاده کنید استاندارد نیست هیچ نگران نباشید. تنها کاری که لازم است بکنید اندازه گیری چارچوب درب مورد نظر و سفارش پرده با ابعاد دلخواهتان است. همچنین این پرده ها به راحتی کنده شده و م توانید آنها را ز جایی به جای دیگر منتقل کنید. به علاوه هیچ محدودیتی در جنس چارچوب درب نداشته و به همه ی چارچوب ها به راحتی می چسبد.

همیشه با فرا رسیدن فصل بهار افراد دوست دارند از هوای تازه و تمیز آن بهره مند شوند. اما در عین حال هم نگران حضور حشره ها و جانوران موذی در محیط زندگی خود هستند. خرید پرده توری مغناطیسی در مشهد توانسته است این مشکل را خیلی راحت رفع کرده و به افراد کمک کند تا هم از هوای سالم و تمیز بهره مند شده و هم جلوی ورود جانداران مزاحم را بگیرند.

3.8/5 - (19 امتیاز)