خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی✅کاربرد های درب پلاستیکی مغناطیسی

[rank_math_breadcrumb]
خرید پرده توری مغناطیسی درپلاست

یکی از شیوه هایی که می توان به وسیله ی آن هزینه های مصرفی نظیر هزینه های پرداختی برای انرژی های مختلف نظیر برق، گاز و غیره را در یک فروشگاه به طرز چشمگیری کاهش داد خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی درپلاست است. به کمک این درب نایلونی آهنربایی فرد می تواند در فصل های گرم سال از هدر رفتن سرمای وسیله های سرمایشی مثل کولر و انرژی برق مصرفی برای آن و در فصل های سرد سال از هدر رفتن گرمای وسیله های گرمایشی نظیر بخاری و گاز مورد استفاده برای آن جلوگیری کرد. در این مطلب قصد داریم تا به مزیت های خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی پرداخته و مختصری نیز راجع به اندازه گیزی این درب ها توضیح دهیم با ما همراه باشید.

خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی درپلاست

چگونه در خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی آن را به درستی اندازه گیری کنیم؟

برای این که بتوان همیشه خرید خوبی را تجربه کرد خصوصا هنگامی که بحث خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی مطرح است در مرحله اول می توانید از راهنما و مشاوره قبل از خرید پرده پلاستیکی مغناطیسی استفاده کنید و در مرحله بعد  می بایست به اندازه گیری دقیق درب مورد نظر و چارچوب آن دقت ویژه ای نمود. به این منظور اندازه گیری های لازم برای نصب پرده پلاستیکی مگنتیک را می بایست به شرح زیر انجام داد:

در گام نخست اگر دربی که قصد استفاده ی پرده بر روی آن را دارید از انواع ضدسرقت یا به طور کلی دارای چارچوبی از جنس چوب و یا فلز است بهتر است اندازه گیری را به صورت پشت به پشت انجام دهید. به این مفهوم که پهنای درب مورد نظر در وضعیت پشت به پشت بیانگر عرض پرده ی مغناطیسی شما است. برای ارتفاع یا بلندای پرده هم باز قسمت پشتی چوب یا فلز قسمت بالایی چارچوب مورد نظر را تا پایین ترین سطحی که چارچوب درب مورد نظر دارد اندازه گیری نموده و یک سانتی متر از آن کم کنید. حال که خیلی راحت طول و عرض چهارچوب مورد نظر خود را به دست آوردید می توانید برای خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی اقدام کنید.

 خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی چه مزایایی دارد؟

حال این سوال پیش می آید که در صورت خرید درب نایلونی آهنربایی چه مزیت هایی قرار است نصیب ما شود؟ به طور کلی مزیت های خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی را می توان به شرح زیر به شمار آورد:

 1. این پرده پلاستیکی مگنتیک را می توانید بر روی انواع مختلف درب ها با چارچوب هایی از هر جنس نصب کنید. فرقی نمی کند درب مورد نظر شیشه ای باشد یا آلومینیوم یا فلزی یا درب های ضدسرقت.، شما می توانید خیلی راحت این پرده ها را خریداری نموده و آنها را نصب کنید.
 2. به خوبی در برابر درجه حرارت بالا و نیز پرتوهای مستقیم نور خورشید و گرمایی که به وسیله ی آن ایجاد می شوند مقاوم هستند.
 3. خیلی راحت می توان آنها را به صورت دستی شستشو کرد و مجددا نصب نمود.
 4. این پرده های توری حشرات قابلیت این را دارند که در هر سایزی ارائه شوند. برای سایزهای ناموجود می توانید ابعاد دلخواه خود را سفارش داده و پرده ی مورد نظر را دریافت نمایید.
 5. از لحاظ نصب، این درب های پلاستیکی بسیار راحت نصب می شوند و نه نیاز به ابزار خاصی هست و نه نیاز به تجربه و مهارت خاصی.
 6. خیلی راحت می توانید آن را به دربی دیگر با ابعاد یکسان منتقل کنید بدون اینکه هیچ اتفاقی برای این درب نایلونی آهنربایی بیفتد و یا از کیفیت آن کاسته شود.

خرید به صورت اینترنتی و آنلاین به صورت چه کمکی به ما می کند؟

در حال حاضر با توجه به گسترش ویروس کرونا و وجود این پاندمی بزرگ یکی از بهترین راه ها ماندن در خانه و انجام خریدها به صورت اینترنتی است. فرقی نمی کند می خواهید خرید سوپرمارکتی داشته باشید یا برای خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی اقدام کنید. در هر شرایطی فعلا بهترین راهکار این نوع از خرید است. اما به دور از شرایط کرونا و پاندمی هم خرید کردن به صورت آنلاین دارای مزیت های خاص خودش است که از جمله ی آنها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بدون متحمل شدن دردسرهایی نظیر ترافیک، دوری راه، شلوغی فروشگاه و غیره خیلی راحت می توانید خرید خود را در اختیار داشته باشید
 2. قیمت کلیه ی کالاها را در اختیار دارید و می توانید خیلی راحت قیمت های فروشگاه های مختلف را با هم مقایسه نموده و سپس برای سفارش محصول مورد نظر خود اقدام کنید.
 3. محصولات متنوع تری در اختیار شما است.
 4. اگر درصدد خرید هدیه برای عزیزان خود هستید می توانید آن را خیلی راحت تر برای آنها ارسال کنید.
 5. جلوی خریدهای بی مورد، هیجانی و غیر ضروری گرفته می شود و شما می توانید کاملا منطقی و با توجه به لیست خود خریدهایتان را انجام دهید.
 6. دیگر فروشنده ای نیست که به شما برای خرید محصول مورد نظر اصرار کرده و فشار بیاورد.
 7. اگر خرید وسیله های شخصی و خصوصی را در نظر دارید می توانید خیلی راحت و بدون خجالت نسبت به انجام آنها اقدام کنید.

مواد اولیه ای که برای این درب ها مورد استفاده قرار گرفته اند به چه صورت است؟

یکی از مواردی که می بایست در هنگام خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی به آن توجه ویژه ای کنیم سطح کیفی پرده ی مورد نظر است. برای این که از کیفیت این محصول مطمئن شویم می بایست اطلاعاتی در مورد جنس مواد سازنده ی این درب ها در اختیار داشته باشیم. یکی از قسمت های تشکیل دهنده ی این درب نایلونی آهنربایی توری آنها است. این توری مغناطیسی عموما از جنس فایبرگلاس بوده و در برابر حرارت و آتش کاملا مقاوم است. نکته ی مهم بعدی توجه به جنس مگنت های درب مورد نظر است. یکی از بهترین انواع این مگنت ها را می توان آهن ربا از نوع فریت به شمار آورد که آهنربای دائمی نیز باشد و در کنار آن پوششی روکش مانند از جنس abs نیز داشته باشد. مورد مهم بعدی چسب هایی که درب مورد نظر به وسیله ی آنها نصب می شوند. این چسب ها می بایست کاملا با کیفیت بوده و در گذر زمان خاصیت خود را از دست ندهند. عموما در نمونه های باکیفیت از زیپ چسب هایی از نوع دو طرف بهره می برند که ساخت کشور آلمان است. یک سوی این چسب ها پرزدار بوده و می توان پرده را به آن متصل نمود. در هنگام خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی دقت کنید لبه های قسمت پایینی پرده ی مورد نظر به صورت چرم دوزی شده باشند و در درون آنها هم وزنه هایی به منظور مراقبت از پرده و باز نشدن آن در زمان وقوع باد شدید تعبیه شده باشند. در نهایت هم بهتر است لبه های پرده پلاستیکی مگنتیک مورد نظر به وسیله ی نوارهایی موسوم به گانت دورگیری شد و اصطلاحا نواردوزی داشته باشند.

خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی درپلاست

چگونه می توان برای نصب درب نایلونی آهنربایی اقدام نمود؟

همانطور که گفتیم یکی از مزیت هایی که برای خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی می توان به شمار آورد این است که خیلی راحت و بدون هیچ دردسری نصب می شوند. این کار نه نیاز به مهارت خاصی دارد و نه ابزار خاصی را می طلبد. تنها کافی است یک متر استاندارد در اختیار داشته باشید. پس از این که اقدام به خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی کردید و سفارش خود را در درب منزل تحویل گرفتید برای نصب کارهای زیر را انجام دهید:

 ابتدا چارچوب درب مورد نظر را که می خواهید پرده روی آن نصب شود به خوبی تمیز کرده و از آلودگی ها و گردوخاک پاک کنید. سپس محل هایی که قرار است چسب های دوطرفه ی پرده روی چارچوب درب مورد نظر قرار بگیرند را اندازه گیری کرده و به کمک یک ماژیک علامت بزنید. ابتدا چسب با عرض 5 سانتی متر را در قسمت بالایی چارچوب درب مورد نظر نصب کنید. سپس به وسیله ی یک شیء روی آن فشار دهید تا به خوبی چسبیده و هوای آن خارج شود. حای دو لنگه ی پرده ی مورد نظر را به این چسب متصل کنید. سپس محل قرارگیری چسب ها در دو طرف چارچوب را مشخص نموده و بعد از چسباندن انها پرده را از دو طرف به این چسب وصل کنید. این چسب ها برای طرفیت دو سانتی متری هستند. در هنگام نصب پرده نکته ی مهمی که می بایست به آن دقت داشته باشید این است که حتما پس از نصب مگنت های هر لنگه ی درب دو به دو دقیقا مقابل هم باشند. نگران نباشید در صورتی که اندازه گیری را درست انجام داده باشید قطعا این اتفاق می افتد و پرده پلاستیکی مگنتیک شما به راحتی و درستی نصب خواهد شد.

چکیده ای از مطالب برای خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی 

یکی از شیوه هایی که به کمک آن میتوانیم محیط خانه یا فروشگاه خود و غیره را به خوبی در برابر سرما و گرما محافظت کنیم و در عین حال هم از ورود گرد و خاک و حشره های موذی به درون ان جلوگیری کنیم استفاده از درب نایلونی آهنربایی است. برای خرید اینترنتی درب پلاستیکی مغناطیسی و نصب ان می بایست به نکته هایی توجه کنید که در این مطلب مفصلا به آنها پرداخته ایم. علاوه بر این در مورد مزیت های این نوع درب ها هم به صحبت پرداختیم. شما می توانید برای اطلاعات بیشتر می توانید به این لینک مراجعه کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)