مشخصات و مزایای توری حشرات و انواع توری های ضد حشره ❇️

[rank_math_breadcrumb]
انواع و مزایای توری حشرات مغناطیسی

در این مقاله و در سایت در پلاست، قصد داریم به مزایای توری حشرات مغناطیسی بپردازیم. امروز صبح مانند تمامی روز های بهاری، درب بالکن را باز گذاشتم تا از هوای تازه تنفس و استفاده کنید؛ اما طبق معمول همیشه، با مزاحمت حشرات در فصل بهار رو به رو شدم؛ از خود پرسیدم که تا چه زمانی باید با این مشکلات پیش پا افتاده رو به رو باشم؟ آیا هنوز هیچ راه حلی برای این موضوع به وجود نیامده؟

در حال بررسی این سوالات در ذهن خود بودم که با پرده های توری مغناطیسی آشنا شدم. به طور کلی در تاریخ بشریت، انسان همواره در تلاش بوده است تا با نوآوری های خود، زندگی را به سهولت ببخشد و همراه با آن ها، مشکلات را هم حل کند. در گذشته تنها راه حلی که برای این موضوع وجود داشته است، این بوده که درب بالکن یا پنجره باز گذاشته شود و حشرات پس از ورود به محیط، کشته شوند؛ اما در این روز ها با روی کار آمدن توری حشرات آهنربایی، دیگر نیازی نیست خود را اذیت کنید.

توری محافظ حشرات مگنتیک این کمک را به شما می کند که بتوانید در فصول بهار و تابستان، به راحتی هر چه تمام تر درب بالکن و پنجره خود را باز بگذارید و از هوای تازه استفاده کنید؛ اما این آخرین مزیت توری حشرات مگنتیک نیست؛ در ادامه به مزایای توری حشرات مغناطیسی و آهنربایی می پردازیم؛ همراه ما باشید.

پرده توری مغناطیسی چیست؟

در اول این مقاله مقداری دانستید که پرده توری حشرات چیست؛ همچنین تا حدودی با مزایای توری حشرات مغناطیسی آشنا شدید؛ اما کارکرد های توری محافظ حشرات آهنربایی فقط در همین توضیح مختصر خلاصه نمی شوند. در این بین سوال این است که یک پرده، چگونه می شود ویژگی مگنتیک بودن را داشته باشد؟ چگونه می شود از یک پرده به عنوان یک درب استفاده کرد؟

همان طور که بار ها ذکر کردیم، توری محافظ حشرات از قابلیت مگنتیک برخوردار می باشد؛ به این معنا که این دسته از توری ها، دارای یک سری آهنربا ها هستند. وظیفه کلی آهنربا های موجود در این دسته از پرده ها، کنترل باز و بسته شدن می باشد. سیستم آهنربا ها در توری محافظ حشرات به این صورت است که در هر دو طرف توری آن ها وجود دارند و بعد از باز شدن، آن ها به طور خودکار به یکدیگر مجددا متصل می شوند؛ در این صورت دیگر شما بعد از رد شدن از توری، نیاز نیست برگردید و پرده را مانند یک درب ببندید؛ در واقع این یکی از مزایای توری حشرات مغناطیسی محسوب می شود.

از توری های محافظ حشرات در گذشته هم استفاده می شد؛ اما پرده توری مغناطیسی که ما به شما معرفی کرده ایم، به نوعی کارکرد یک درب را دارد و از آن می توانید در محل چهار چوب های بالکن و درب ورودی استفاده کنید؛ از توری محافظ حشرات می توانید در فصل تابستان هم نیز استفاده کنید؛ چرا که این دسته از توری ها باعث می شوند تا فضای مدنظر شما، تحت تاثیر گرمای تابستان قرار نگیرد.

مزایای توری حشرات مغناطیسی یا پرده توری مغناطیسی

تا به این جای کار به طور کامل دانستید که توری محافظ حشرات مغناطیسی  چیست؛ همچنین در بخش قبلی دانستید که این دسته از توری ها، چه کارکردی دارند؛ حال در این بخش می خواهیم به مزایای توری حشرات مغناطیسی بپردازیم. به طور کلی تمامی پرده ها با هر جنس و کارکردی، دارای یک سری مزایا و معایب هستند؛ اما به جرئت می توان گفت در این نوع پرده، فقط مزیت دیده می شود و هیج عیبی وجود نخواهد داشت. در ادامه به مزایای درب توری مگنتیک می پردازیم.

مزایای توری حشرات مغناطیسی چیست؟

قیمت پایین توری حشرات

از اولین مزیت توری حشرات مغناطیسی، می توان به قیمت مناسب آن ها اشاره کرد؛ همان طور که قطعا می دانید، همیشه پرده هایی که برای منازل خریداری می شدند، از قیمت بالایی برخوردار بودند؛ اما این موضوع درباره توری حشرات صدق نمی کند. توری محافظ حشرات در واقع نوعی پرده محسوب می شود که از جنس تور برخوردار است.

به طور کلی نمی توان قیمت ثابتی را برای این دسته از پرده ها مشخص کرد؛ چراکه تعیین قیمت توری مگنتیک حشرات، بستگی به عواملی نظیر متراژ پرده، جنس تور و ضمانت آن دارد. در پلاست پرده توری حشرات را با پایین ترین قیمت به شما ارائه می دهد.

نصب آسان توری حشرات

از دومین مزایای توری حشرات مغناطیسی می توان به نصب آسان آن ها اشاره کرد. اگر تا به حال اقدام به نصب پرده در منزل کرده باشید، حتما می دانید که چقدر این کار سخت است؛ اما نصب پرده توری مگنتیک واقعا هیچ سختی را ندارد؛ در واقع نصب توری محافظ حشرات جزو راحت ترین کار ها محسوب می شود. نصب پرده مغناطیسی فقط چند دقیقه وقت شما را خواهد گرفت. نصب توری حشرات مغناطیسی بدون کمک هیچ کسی هم امکان پذیر می باشد و شما به تنهایی از پس این کار بر می آیید.

دقت داشته باشید که برای نصب درب توری مگنتیک، نیاز به هیچ وسیله جانبی ندارید؛ در واقع بعد از خرید توری حشرات، یک چسب مخصوص برای نصب آن به شما ارائه می شود که برای نصب توری و پلاستیک مغناطیسی، باید از آن استفاده کنید.

تسویه هوا با توری حشرات

از دیگر مزایای پرده توری مغناطیسی می توان به تسویه هوا توسط آن ها اشاره کرد. همه ما تمایل داریم در فصول مانند بهار و تابستان، از هوای تازه استفاده کنیم. با نصب توری محافظ حشرات می توانید، در حین باز گذاشتن پنجره یا حتی درب بالکن، از هوای تازه استفاده کنید. همان طور که می دانید این دسته از پرده ها از جنس تور می باشند؛ جنس تور این دسته از پرده ها باعث می شود، تا هوا به راحتی از آن عبور کند و وارد محیط شود. توجه داشته باشید که هیچ جنس سختی مانند گرد و خاک و سنگ از این نوع توری نمی تواند عبور کند.

همچنین از دیگر مزایای پرده توری مغناطیسی می توان به این اشاره کرد که در حین تسویه هوا، هیچ گونه حشره ای هم وارد محیط نخواهد شد؛ این می تواند برای کسانی که تمایل به باز گذاشتن درب ها و پنجره ها به صورت تمام وقت دارند، مناسب باشد.

چرا مزایای توری حشرات مغناطیسی مهم هستند؟

زیبایی را از منزل شما نمی گیرد

از آخرین مزایای توری حشرات مغناطیسی می توان به حفظ زیبایی منزل اشاره کرد. همیشه یکی از اهداف خرید پرده برای منزل، افزایش زیبایی بوده است. از زمانی که پرده های توری روانه بازار شده اند، ما شاهد یک سری پرده بوده ایم که واقعا هیچ شکل و شمایل خاصی را نداشته اند و همچنین از شدت سادگی، باعث از بین رفتن زیبایی منزل نیز شده اند؛ اما این موضوع درباره توری محافظ حشرات صدق نمی کند.

از آن جایی که مشتریان از این بابت حساسیت زیادی را دارند، در پلاست اقدام به تولید توری حشرات مغناطیسی، در نقش و نگار های متفاوت و زیبا کرده است. خرید این نوع توری نه تنها که زیبایی منزل شما را حفظ می کند، بلکه باعث افزایش زیبایی هم می شود.

سخن نهایی درباره مزایای توری حشرات مغناطیسی

اگر شما هم به طور مداوم در معرض آزار و اذیت حشرات مختلف هستید، ما به شما خرید پرده توری مگنتیک را در فصول بهار و تابستان پیشنهاد می کنیم. در این مقاله به مهم ترین مزایای توری حشرات مغناطیسی پرداختیم؛ امیدواریم از این مقاله بهره کافی را برده باشید.

5/5 - (2 امتیاز)