عوامل موثر بر تعیین قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی! ✔️

چگونگی قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی

گرد و خاک همیشه یکی از مشکل ها و معضلات افراد در هنگام باز بودن درب ها است. علاوه بر این سرما و ورود آن به محل مورد نظر در فصل های سرد سال هم مشکل دیگری به شمار می آید که افراد با آن درگیر هستند. اما چگونه می توان این مشکل را رفع کرد؟ یکی از بهترین راه حل ها برای رفع این شکل استفاده از پرده مغناطیسی است. این درب ها را با نام پرده ی پلاستیکی آهنربایی و نیز درب پلاستیکی مگنتیک هم می شناسند. در این مطلب قصد داریم تا به قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی پرداخته و عامل های موثر بر قیمت آن را بررسی کنیم. همچنین در مورد ویژگی های این پرده ها و روش نصب آن هم مختصری توضیح می دهیم.

چه عامل هایی بر قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی تاثیرگذار هستند؟

درب پلاستیکی مغناطیسی یا همان پرده های پلاستیکی مگنتیک در قیمت های متنوعی به بازار عرضه می شوند که این امر به علت موارد مختلفی می تواند رخ دهد. به طور کلی می توان عامل های موثر بر قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی را به شرح زیر به شمار آورد:

نخستین عاملی که بر روی قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی تاثیر می گذارد جنس سازنده ی این پرده است. همانطور که میدانید این پرده ها در نوع مختلف توری و پلاستیکی عرضه می شوند و همین جنس تور و یا پلاستیک سازنده ی این پرده ها می تواند سبب تنوع در قیمت آن شود. قطعا قیمت هایی که خیلی پایین هستند و با سایر قیمت ها اختلاف زیادی دارند فیک هستند و مواد مورد استفاده برای آنها نامرغوب است. معمولا برندهای باکیفیت از توری هایی که جنس آنها فایبرگلاس است و نایلون های پلاستیکی فوق العاده با کیفیت برای تولید درب پلاستیکی مغناطیسی بهره می برند تا محصولی با کیفیت بسیار خوب در اختیار مشتری قرار دهند.

عامل دیگری که بر روی قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی تاثیر می گذارد مگنت ها یا همان آهنرباهایی هستند که برای درب پلاستیکی مگنتیک مورد نظر مورد استفاده قرار گرفته اند. هرقدر کیفیت این آهنرباها بالاتر باشند قطعا قیمت نیز بیشتر خواهد بود.

عامل های دیگری همچون چسب مورد استفاده برای اتصال پرده ی پلاستیکی آهنربایی، دور دوزی داشتن و یا نداشتن ان و سایر عواملی از این دست می توانند بر روی قیمت این پرده ها تاثیرگذار باشند.

قیمت به صرفه پرده پلاستیکی آهنربایی در پلاست

یکی از بهترین برندهایی که می توانید از آن درب پلاستیکی مغناطیسی تهیه کنید را می توان برند در پلاست به شمار آورد. درب پلاستیکی مگنتیک تولید شده به وسیله ی این برند از بهترین کیفیت ممکن بهره می برد و در ساخت و تولید آن از کلیه ی مواد اولیه ی مرغوب و با سطح کیفی بالا استفاده شده است. چه درب های توری و چه درب های نایلونی مغناطیسی در پلاست هر دو از بهترین متریال موجود برای تولید استفاده می کنند. از نایلون مورد استفاده یا توری فایبرگلاس بگیرید تا آهنرباها، چسب های نصب پرده و دور دوزی های آنها همه و همه با بالاترین کیفیت ممکن تولید شده و به بازار عرضه می شوند. اما نکته ی مهم در مورد این درب پلاستیکی مغناطیسی یا همان درب پلاستیکی مگنتیک در پلاست این است که در کنار کیفیت فوق العاده بالای آن قیمت این برند در مقایسه با نمونه های مشابه بسیار خوب بوده و کاملا دارای صرفه ی اقتصادی است. پس اگر شما هم قصد خرید این محصول با به صرفه ترین قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی را دارید پیشنهاد میکنیم برند در پلاست را امتحان و انتخاب کنید.

قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی چقدر است؟

موارد کاربرد پرده پلاستیکی آهنربایی

یکی از سوال هایی که برای کاربران به دفعات مطرح می شود این است که اصلا کاربرد این پرده های پلاستیکی آهنربایی چیست؟ یکی از مهمترین کاربردهای این درب های پلاستیکی مگنتیک را می توان جلوگیری آنها از ورود سرما به داخل مکان مورد نظر به شمار آورد. این کاربرد خصوصا برای مغازه ها و فروشگاه ها و یا ورودی ساختمان های تجاری و یا اداری بسیار مطلوب بوده و از ورود سرما به محل و خارج شدن گرما از ان جلوگیری می کند. همین امر به صرفه جویی در مصرف انرژی و عدم هدر رفتن انرژی کمک شایانی کرده و چیزی در حدود هفتاد درصد مصرف انرژی را کمتر می کند.  در کنار سرما و گرما این پرده های پلاستیکی از ورود گرد و خاک به داخل محل مورد نظر هم جلوگیی میکنند. لذا با استفاده از این پرده ها دیگر نیازی به گردگیری مداوم و پاک کردن گرد و خاک های اذیت کننده از روی سطوح نیست. علاوه بر همه ی اینها این پرده ها همانند سد محکمی در برابر ورود حشره ها و جانوران موذی نظیر مارمولک عمل می کنند و اجازه نمی دهند این جانوران وارد مغازه ها، فروشگاه ها و یا حتی منازل ما شوند. معمولا قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی در مقابل کاربردها و کارایی که دارد بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و شما می توانید با خرید این محصول از مزیت های فوق العاده ی آن هم بهره مند شوید.

مزیت های استفاده از درب پلاستیکی مگنتیک چیست؟

هر محصولی که خریداری می کنیم دارای مزیت هایی است که همین مزیت ها را مجاب می کنند تا برای خرید آن محصول اقدام کنیم. در واقع  عموما پیش از خرید مزیت های محصول را با قیمت آن برآورد میکنیم و در صورتی که این مزیت ها با توجه به قیمت معقول به نظر بیایند اقدام به خرید می کنیم. در مورد درب پلاستیکی مغناطیسی نیز جریان از همین قرار بوده و در صورتی که ببینیم قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی در مقایسه با مزیت هایی که به ما ارائه می دهد قابل قبول است قطعا آن را خریداری می کنیم. اما مزیت های این پرده ها چیست؟ به طور کلی پرده های پلاستیکی آهنربایی مزیت های زیر را برای خریدار به ارمغان می آورند:

  1. قابلیت نصب آسان این پرده ها که بدون نیاز به وسیله ی خاص و یا حتی مهارت خاصی می توان آنها را نصب نمود. حتی برای نصب آنها به نیروی کمکی هم احتیاجی نداریم
  2. قابلیت سفارشی شدن پرده ها از نظر سایز و ارائه ی آنها در سایزهای مورد نیاز خریدار. همچنین این پرده ها در انواع دو تکه و چهار تکه عرضه می شوند که می توانند حتی چارچوب های درب با عرض زیاد را نیز به خوبی ساپورت کنند.

سایر مزیت های موجود برای درب پلاستیکی مغناطیسی چیست؟

علاوه بر مواردی که در قسمت قبلی گفتیم مزیت های دیگری نیز برای این پرده های نایلونی مغناطیسی وجود دارند که به شرح زیر هستند:

قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی در ایران

  1. جلوگیری از به هدر رفتن انرژی و در نتیجه کمک به کاهش هزینه ها
  2. پلاستیک به کار رفته در تولید این پرده ها از بهترین کیفیت و مرغوب ترین متریال است. لذا این پرده ها به خوبی در برابر عامل های خارجی نظیر نور خورشید، باد، باران، آفتاب، سرمای خیلی شدید و غیره به خوبی مقاوم هستند.
  3. پس از به اتمام رسیدن فصل سرما خیلی راحت می توان آنها را باز کرده و برای استفاده در سال دیگر نگهداری کنیم. برای استفاده ی مجدد خیلی راحت می توان دوباره این پرده ها را به وسیله ی چسب های مخصوص آن چسباند بدون اینکه کوچکترین تفاوت و تغییری در کیفیت چسب ها به وجود بیاید.
  4. قابلیت شستشوی آسان
  5. بدون نیاز به سوراخ کردن چارچوب درب و صدمه رساندن به آن
  6. قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی کاملا مقرون به صرفه است و در برابر کیفیتی که دریافت می کنید مبلغ مناسب و منصفانه ای محسوب می شود.

ویژگی های درب پلاستیکی مگنتیک

برای این که محصولی را خریداری کنیم می بایست در مورد ویژگی ها و مشخصه های آن اطلاعات کاملی در اختیار داشته باشیم. در مورد پرده های نایلونی مگنتیک نیز همین امر وجود داشته و علاوه بر قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی می بایست به مشخصه های آنها هم توجه کنیم. این پرده ها در ابعاد بزرگی (پهنای یک متر و بیست سانتی متری با ارتفاع دو متر و سی سانتی متری) تولید شده و به بازار عرضه می شوند که هم جوابگوی چارچوب ها بزرگ بوده و هم برای چارچوب های کوچکتر می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. عموما این پرده پلاستیکی مغناطیسی در ساختار خود از 16 آهنربای فوق العاده قوث استفاده می کند که همین امر سبب می شود خیلی زود و بلافاصله پس از عبور از آن این آهنرباها یکدیگر را جذب کرده و به سرعت بسته شوند و مجال ورود سرما، گردو خاک، حشرات و غیره را ندهند. در قسمت پایینی این پرده ها هم یک سری آویز در نظر گرفته شده که دارای وزن تقریبا سنگینی هستند و کمک می کنند هنگام وزش باد شدید پرده ی مورد نظر ا جای خود تکان نخورد. همچنین در حالت عادی هم سبب ایست بهتر پرده ی مورد نظر خواهد شد.

یکی از مشکل های افراد خصوصا مغازه دارها در زمستان سرمای هوا و باز گذاشتن درب است. این افراد عموما به دنبال راه حلی برای باز گذاشتن درب بدون ورود سرما هستند. بهترین پیشنهاد ممکن برای این دسته از افراد استفاده از درب پلاستیکی مغناطیسی است. این درها در قیمت های مختلفی عرضه می شود چرا که عامل های مختلفی بر روی قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی تاثیرگذار است. در این مطلب مفصلا به این عامل های موثر بر قیمت قیمت پرده پلاستیکی آهنربایی، مزیت ها و ویژگی های آن پرداخته ایم که امیدواریم برای خرید به شما کمک کننده باشد.