خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل در ایران! ✔️

[rank_math_breadcrumb]
پرده پلاستیکی آهنربایی اصل

پرده پلاستیکی آهنربایی از جمله محصولاتی است که در زمستان کاربرد بسیار زیادی دارد. از این نوع پرده مغناطیسی برای درب مغازه ها خانه ها و محیط کار و یا  هرمکان دیگری استفاده میکنند تا جلوی عبور هوای سرد به داخل را بگیرند و از اتلاف انرژی جلوگیری کنند. درپلاست از جمله شرکت های تولید کننده درب پلاستیکی آهنربایی می باشد که محصولات خود را با بهترین کیفیت به شما ارائه میکند. در این مقاله از درپلاست قصد داریم برایتان درباره نحوه پرده پلاستیکی آهنربایی اصل توضیح دهیم.

پرده پلاستیکی آهنربایی و مزایای آن

پرده پلاستیکی مغناطیسی هم برای جلوگیری از ورود سرما در زمستان و  ورود گرما در تابستان مانع میشود‌ و حدود 70 درصد از هدر رفت ‌انرژی جلوگیری می‌کند.این محصول در دو نوع زخامت 025 و 040 میکرون ساخته می شود. پرده های پلاستیکی  جهت جلوگیری از خروج سرمای کولر های گازی، نواحی  جنوب کشور در تابستان مورد استفاده قرار میگیرد.

پرده پلاستیکی آهنربایی اصل

از مزایای این پرده ها میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • طراحی مدرن و زیبا: پرده پلاستیکی آهنربایی دارای طراحی بسیار ساده و در عین حال زیبایی است که شما میتوانید از آن برای هرجایی استفاده کنید.
  • بدون آسیب به چارچوب در: هنگام نصب پرده پرده پلاستیکی مغناطیسی ، شما نیاز به چوب پرده دارید ولی پرده پلاستیکی آهنربایی نیاز به هیچ چیزی ندارد و تنها با چسب برروی پرده نصب میشود و نیازی به آسیب زدن به دیوار و یا چارچوب در نخواهید داشت.
  • مقاوم در برابر وزش باد: پرده پلاستیکی آهنربایی به دلیل داشتن آهنربا در قسمت میانی پرده دیگر مانند پرده های پارچه ای در هنگام وزش باد تکان نمیخورد. پس هنگام استفاده از آن خیالتان راحت است که هیچ بادی آن را تکان نخواهد داد.
  • بسته شدن خودکار بدون نیاز به دست: یک از مهم ترین و بهترین مزیت های پرده پلاستیکی مغناطیسی است که آن را از پرده های دیگر متمایز میکند. هنگام ورود و خروج دیگر نیازی نیست همیشه نگران بسته شدن پرده باشید زیرا پس از هر عبور و مرور این پرده به صورت خودکار و بدون نیاز به دست توسط آهنربا های موجود در قسمت میانی آن بسته خواهد شد.
  • عبور و مرور آسان: با توجه به موارد بالا عبور و مرور آسان نیز از جمله مزیت های پرده پلاستیکی آهنربایی است.

خدمات درپلاست:

شرکت تولیدی پرده های مغناطیسی و برودتی دُر پلاست دارای ویژگی های منحصر به فردی نسبت به سایر رقبای خود میباشد که در ادامه به آن ها اشاره میکنیم:

از ویژگی های منحصر به فرد درپلاست میتوان به ضمانت شش ماهه تمام محصولات آن اشاره کرد. چنان چه شما محصولی از درپلاست بخرید این شرکت تا شش ماه محصول خود را ضمانت کرده و در صورت خرابی میتوانید با پشتیبانی ما در میان گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

جدا شدن مگنت از پرده  در صورت ضربه نخوردن
ترکیدگی پلاستیک بر اثر سرما
حالت شکستگی یا ریش شدنِ توری پرده
ما در شرکت درپلاست به صورت شبانه روز و 24 ساعته پاسخ گوی سوالات،نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز میباشیم. همچنین پشتیبانی ما نیز به صورت 24 ساعته پاسخ گوی نیاز های شما مشتریان محترم میباشد.
شما میتوانید محصولات درپلاست را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب و کیفیتی عالی از سایت ما دریافت کنید. زمانی که شما از ما خرید میکنید، محصولات مارا با قیمتی مناسب و ضمانت شش ماهه و همچنین پشتیبانی 24 ساعته دریافت میکنید.

پرده پلاستیکی آهنربایی اصل دُرپلاست

پرده نایلونی مغناطیسی هم برای جلوگیری از ورود سرما در زمستان و  ورود گرما در تابستان مانع میشود‌ و حدود 70 درصد از هدر رفت ‌انرژی جلوگیری می‌کند.

پرده پلاستیکی آهنربایی اصل چیست؟

این محصول در دو نوع ضخامت 025 و 040 میکرون ساخته می شود. پرده های پلاستیکی  جهت جلوگیری از خروج سرمای کولر های گازی، نواحی  جنوب کشور در تابستان مورد استفاده قرار میگرد به همین دلیل طراحان ما از چسبک استفاده کردند تا اگر قصد استفاده از پرده های پلاستیکی در فصل گرما را داشتید به راحتی پرده پلاستیکی  را از چسبک روی درب جدا و پرده پلاستیکی را جایگزین آن نمایید به طور کلی از یک چسب برای دو نوع پرده  استفاده خواهد شد. در داخل جعبه محصول یک بسته شامل دفترچه راهنمای نصب و یک رول چسبک 5 سانتی و 8 قطعه چسبک 2.5 سانتی وجود دارد که به سفارش شرکت پشت آن آغشته به چسب زنده آلمانی می باشد که براحتی آن را بالای درب می چسبانید (توصیه میشود به دلیل قوی بودن چسب بالا قبل از چسباندن اندازه پرده را تا زمین در نظر بگیرید).قسمت پایین پرده نیز با چرم مصنوعی دوخته شده که در برابر سایش مقاوم می باشد و در داخل این چرم از وزنه برای ایستایی بهتر و مقاومت در برابر باد استفاده شده است.در این پرده از 30 عدد مگنت قوی استفاده شده که بعد از ورود و خروج بصورت خودکار بسته میشوند.

این محصول در اندازه های متنوع تولید میشود.

عرض 240،220،200،180،160،140،120،100 دارای ارتفاع 240 سانتی متر است. شرکت دُرپلاست جهت کسب رضایت مشتریان گرامی اندازه های سفارشی شما را نیز تولید و ارسال می نماید.

خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل

یک پرده پلاستیکی آهنربایی اصل از بهترین مواد اولیه موجود در بازار ساخته میشود و دارای خدماتی بعد از فروش مطلوبی میباشد.از ویژگی های منحصر به فرد درپلاست میتوان به ضمانت شش ماهه تمام محصولات آن اشاره کرد. چنان چه شما محصولی از درپلاست بخرید این شرکت تا شش ماه محصول خود را ضمانت کرده و در صورت خرابی میتوانید با پشتیبانی ما در میان گذاشته تا در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.شما میتوانید به سادگی اقدام به خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل درپلاست کنید و از اصل بودن آن اطمینان داشته باشید.

شما میتوانید محصولات درپلاست را به صورت مستقیم و بدون واسطه با قیمت مناسب و کیفیتی عالی از سایت ما دریافت کنید. زمانی که شما به صورت مستقیم از ما خرید میکنید، محصولات مارا با قیمتی مناسب و ضمانت شش ماهه و همچنین پشتیبانی 24 ساعته دریافت میکنید.ما در شرکت درپلاست به صورت شبانه روز و 24  ساعته پاسخ گوی سوالات،نظرات و انتقادات شما مشتریان عزیز میباشیم. همچنین پشتیبانی ما نیز به صورت 24 ساعته پاسخ گوی نیاز های شما مشتریان محترم میباشد.

پرده پلاستیکی آهنربایی اصل در پلاست از بهترین نوع مگنت ساخته شده است. این محصول تاثیر بسیار بالایی در جلوگیری از ورود حشرات به داخل محیط فروشگاه و یا منزل را دارد و بصورت خودکار پس ازورود و خروج فرد به داخل محیط توسط مگنت های تعبیه شده بر روی پرده بسته خواهد شد. پرده پلاستیکی آهنربایی اصل در پلاست سبک بوده و میتوانند جایگزین مناسبی برای توری های فلزی باشند.

این درب های پلاستیکی آهنربایی مناسب برای مکان هایی مانند درب بالکن یا درب مغازه ، منزل و  یا هرجای دیگری است.مکان هایی همانند درب مغازه ها بیشترین استفاده را از این درب های پلاستیکی مگنتیک یا مغناطیسی میکنند زیرا عبور و مرور از این مکان ها زیاد است و نیاز مند پرده ای هستند که علاوه بر اینکه جلوی نفوذ هوای تازه را نگیرد بلکه از عبور حشرات جلوگیری کند و به صورت خودکار بسته شود تا با هر عبور و مرور نیاز به بستن آن به وسیله دست نباشد.

این محصول در اندازه های متنوع تولید میشود. عرض 80 و 90 سانتی متر در ارتفاع 230 سانتی متر می باشد و مابقی عرض ها که شامل 240،220،200،180،160،140،120،100می شود دارای ارتفاع 240 سانتی متر می باشد. شرکت دُرپلاست جهت کسب رضایت مشتریان گرامی اندازه های سفارشی شما را نیز تولید و ارسال می نماید.برای خرید پرده پلاستیکی مغناطیسی اصل درپلاست کافیست به سایت ما مراجعه کنید و پس از انتخاب اندازه پرده مورد نظرتان به صورت اینترنتی ثبت سفارش کنید و در کم ترین زمان ممکن پرده پلاستیکی آهنربایی اصل خودتان را دریافت کنید.

ویژگی های پرده پلاستیکی آهنربایی اصل چیست؟

خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل به صورت آنلاین

در هنگام خرید پرده پلاستیکی و توری آهنربایی اصل نسبت مهم ترین نکته ای که باید به آن توجه کنید این است که پرده پلاستیکی آهنربایی خارجی به دلیل عبور از گمرک و پیمودن راه از کشور تولید کننده تا کشور ما با قیمت بیشتری عرضه میشود. حتی امکان دارد که مواد اولیه استفاده شده در آن نسبت به نمونه ایرانی آن دارای کیفیت کمتری باشد اما به دلیل عبور از گمرک و غیره با قیمت بالاتری عرضه میشود و ممکن است شما را به اشتباه بیندازد که چون گران تر است اصل است ودارای کیفیت بهتری نیز است.

دومین نکته هنگام خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل که باید به ان توجه کنید این است که زمانی که این پرده آهنربایی را میخرید باید دقیقا اندازه مکانی باشد که میخواهید آن را نصب کنید. پس خرید پرده پلاستیکی مغناطیسی آنلاین بهتر است زیرا میتوانید اندازه های مختلف این پرده هارا مشاهده کنید و پرده پلاستیکی مغناطیسی دقیقا متناسب با اندازه مکانی که قصد نصب آن را دارید انتخاب کنید و اقدام به خرید آن کنید.

شما میتوانید هم اکنون و از طریق سایت درپلاست اقدام به خرید پرده پلاستیکی آهنربایی اصل به صورت آنلاین کنید.شما با خرید پرده پلاستیکی مغناطیسی درپلاست هم یک محصول ایرانی خریداری کرده اید هم میتوانید از اصل بودن این محصول اطمینان داشته باشید.

همان گونه که می دانید نصب پرده یک کار بسیار پر زحمت است. اما نصب توری حشرات آهنربایی اصل درپلاست کاری بسیار ساده است که در کمترین زمان ممکن انجام میگیرد. هنگام نصب پرده پلاستیکی آهنربایی شما نیاز به هیچ چیز اضافه ای ندارید زیرا نصب این پرده ها به وسیله چسبی انجام میگیرد که برروی خود پرده از قبل وجود دارد و شما کافیست که آن ها را بچسبانید.

هنگام نصب پرده ، شما نیاز به چوب پرده دارید ولی پرده پلاستیکی آهنربایی  درپلاست همان طور که در موارد بالا نیز گفتیم نیاز به هیچ چیزی ندارد و تنها با چسب برروی پرده نصب میشود و نیازی به آسیب زدن به دیوار و یا چارچوب در نخواهید داشت…

2.5/5 - (6 امتیاز)